Asansörlü Nakliyat

İşletmemize ait asansör sayesinde tüm taşınma işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebiliriz ki asansör firmamız demirbaşıdır, bu nedenle +bir kiralama bedeli ödemek zorunda kalmazsınız.

Firma olarak her zaman mutlu müşterilerden yana olduk. Bu durum sadece ucuz hizmet vermekle sağlanmaz ki kaliteden ödün vermek de müşterilerimizi memnun etmek bu nedenle amacımız kaliteli ama uygun fiyatlandırma üzerinden siz değerli müşterilerime hizmet vermek. Tüm keşif işlemlerimiz yerinde ve ücretsizdir. Dilediğiniz zaman online olarak kurumsal sitemiz üzerinden ya da mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimiz üzerinden – sizlere en yakın ofislerimize gelerek konu ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmaların nakliye işlemlerinde genel olarak kullandıkları asansörü kiraladığını biliyor muydunuz? Eğer nakliye firmalarının kendi demirbaş listelerinde olsa bu ekipman o zaman müşterilerine +asansör kiralama bedeli gibi bir bedel ödetmeden çalışmalarını yürütebilirler. İstanbul asansörlü nakliyat hizmetlerimizde firmamız demirbaşlarından olan asansörümüzle hizmet veriyoruz, bu nedenle bu hizmeti sizlere en uygun rakamlardan sunabiliyoruz.

İstanbul asansörlü nakliyat ancak gerektiği durumlarda kullanılmalıdır. Örneğin 3, 4 ve daha yüksek katlardan 17’inci kata kadar olan işlemlerde, daha yüksek bir kat yok zaten! Neden sadece belirli yükseklikten sonra asansör kullanılmalıdır? Çünkü asansör kullanımı belirli bir bedel ile sağlanmaktadır. Ör, x bedeli ile kiralanan asansör hizmetini 3, 4’üncü kat yüksekliklerine kadar kas gücü ile taşıma ile daha düşük bir maliyetle elde edebilirsiniz.

Bu nedenle İstanbul asansörlü taşımacılık işlemleri ancak gereken durumlarda ve eğer müşterinin hesabına gelecekse kullanılmalıdır.

Firmamız senelerden beridir sadece İstanbul değil birçok ilde sizlere nakliyat alanına hizmet vermekte. Tüm çalışmalarımız tamamen profesyonel bir iş bilinci ile yürütülmektedir ve T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli hizmet sunuyoruz. Amacımız her zaman kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak bu da uygun fiyat politikası ile elde edilebilir bir durum. Sizin taşınma koşullarınızın tamamen değerlendirilmesi ve ondan sonra hangi türde bir nakliyat gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Dilerseniz gelelim, hiçbir ücret talep etmeden, sahada ve sizinle birlikte taşınma detaylarınızı görelim, bu sadece kaliteden ödün vermeden en uygun ücretlendirme ile işlemlerinizi nasıl gerçekleştirebileceğimizi anlayalım, ne dersiniz?

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da ücretsiz keşif için talep oluşturmak isterseniz sizlere en yakın ofislerimize gelebilirsiniz. Dilerseniz online olarak sitemiz üzerinden ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak da ücretsiz keşif talebinizi oluşturabilirsiniz.